Sejas Teipošana

Sejas Teipošana

Pēdējā gada laikā Sejas Vingrošanas Skolā tika veikti pētījumi un  testēta kinesioloģiskā teipa efektivitāte  sejai un kakla  estētisko problēmu risināšanā.

Pētījumu un testa laikā piedalījās mūsu skolas audzēknes.  Sejas Vingrošanas Kluba konsultāciju padomes speciālisti  savu vērojumu rezultātā atlasīja vairākus pašus efektīvākos sejas teipa novietojumus estētisko problēmu atrisināšanai.

Spēcīgu rezultātu parādīja limfodrenāžas teipa pozīcijas mazinot deguna mutes rievu un tūsku acu un pieres zonā , kā arī  uzlabojot sejas ovāla aprises. Ar teipa palīdzību nozīmīgi mazinās krunkas uz pieres un ap acīm, lūpu kaktiņos, kā arī uzlabojas kakla un ovāla zona.

Sejas TEIPOŠANA - jauna, unikāla un innovatīva metode sejas un kakla estētisko problēmu risināšanā! 

Efektīvi mazina krunkas un tūsku sejā.

Sejas Kinezioloģiskais Teips  strādā pats. Sejai tas tiek lietots pa nakti, kamēr Jūs guļat. Piemēram nakts laikā atbilstoši uzlīmēts Teips nofiksēs stapuzacu zonu, lai uzacu saraucējmuskulim nebūtu ispējas izveidot krunkas. Atbilstoši uzlīmēts - ar piemērotu iestiepumu, tas strādā uz savilktā muskuļa atslābināšanu.

Rezultātā  no rīta būsiet patīkami pārsteigta par to, kā krunkas uz pieres, starp uzacīm un acu ārējos katiņos būs acīmredzami mazinājušās. Lietojot teipus regulāri, pieres muskuļi atradināsies naktī saspringt un pārstās mūs nepatīkami pārsteigt no rītiem ar dziļām krunkām.

Sejas Teipingu var izmantot arī kā brīvdienu kūri. Var izmantot arī pāris stundas gatavojoties pirms kāda saviesīga pasākuma.

Tiem, kurus nomoka patstāvīga tūska ap acīm, būtu ļoti ieteicams apgūt un pielietot teipinga metodi limfas drenāžai.

 

Limfodrenāžas teipa pozīcijas zīmīgi mazina arī  deguna mutes rievu, tūsku acu un pieres zonā , kā arī  uzlabo sejas ovāla aprises. Ja tūskas iemesls sejā ir nieru slimības, sirds saslimšanas, vairogdziedzera problēmas un citas, tad tūskas novēršanas rezultāts būs ļoti īslaicīgs. Teipošana nerisina šāda tipa slimību izraisītu tūsku. Teips nav medicīniska rakstura līdzeklis.

Noturīgam rezultātam jūs varat lietot Teipus regulāri, piemēram limejot gandrīz katru nakti.

Sejas Teipošana ir lielisks palīgveids sejas vingrošanai, vakuuma masāžai, Anti Age fitness masāžai koriģējot sejā estētiskās problēmas.

Sejas Teips ir speciāli izstrādāta kinezioloģiskā elastīgā lenta. Materiāls ir  kokvilna ar hipoalerģisku līmi piemērotu pat jūtīgai ādai. Dabīgais materiāls ļauj ādai elpot, to var lietot droši daudzas stundas līdz pat vairākām dienām. Svarā un biezumā līdzīgs īstajai ādai, ūdens drošs. Teips ir  jau izgatavots ar 10 % iestiepumu un iespēju stiepties  pēc nepieciešamības.  Kinezioloģisko teipošanu  izmato fizioterapijā jau daudz desmitus gadus.  Medicīniskās teipošanas aizsākumi ir Japānā un Korejā.

 

Teipošanas mērķis ir veicināt ķermeņa paša dziedināšanas procesus iedarbojoties uz muskuļiem un ādu.  To izmanto hipotonisku muskuļu veicināšanai , hipertonisku muskuļu atslābināšanai, limfas tūskas mazināšanai un asinsrites uzlabošanai.  Teipa lietošanas laikā pamatā organismā tiek veicināta pašatjaunošanās.

Ar Sejas Teipošanu var panākt:

  • starpuzacu un pieres krunku zīmīgu samazināšanu
  • augšējā acu plaktiņa pacelšanu
  • krunciņu mazināšanu ap acīm
  • sejas ovāla liftingu
  • deguna-mutes rievas mazināšanu
  • tūskas novēršanu acu zonā
  • tūskas mazināšanu sejā

Apgūt sejas teipošanu var individuālā nodarbībā. Izvēlaties speciālistu šeit...http://www.facebeautyfitness.lv/lv/musu-specialisti-instruktori.html