Sākums Par sejas vingrošanu Noderīgi zināt

Tumšie loki un tūska zem acīm

file35301776_25b6adec

Tumšie loki un tūska zem acīm ir pietiekami izplatīta problēma. Tās pamataā iemesls ir traucējumi venozā un limfas attecē. Apkārt acs orbītai atrodas acs gredzenmuskulis. Tam saraujoties, tas pārpumpē starpaudu šķidrumu un novada to kopējā limfas uzkrājējā, kura atrodas mīkstajos audos ap muskuli. Tas pats muskulis arī nodrošina normalu venozo asiņu atteci. Attecei norisēt pilnvērtīgi palīdz acu ābola un acu plakstiņa kustības: mirkšķināšana, acu  kustība uz augšu un leju, pa labi pa kreisi un t.t.

 

Коррекция овала лица

В этой статье отражен опыт автора статьи и составителя методики коррекции овала лица. Эта простая методика нацелена на формирования "поплывшего" овала лица, что, собственно, в первую очередь становится заметным при первых же признаках старения лица. Здесь собраны действенные и безопасные упражнения для восстановления формы лица.

 

 

Ar dubultiedarbību pret grumbām

Ir daudz tādu sieviešu, kuras līdz ar vecumu it kā nu itin nemaz nenoveco. Gan āda tīra, gan grumbiņu tikpat kā nav, ja nu vienīgi mīmiskās – ap acīm. Novecot negrib neviens… Izskatīties 60 gadu vecumā kā 40 gadus vecai, bet 50 kā 30 – tas ir iespējams! Un tam nav nepieciešams veikt dārgas plastikas operācijas. Ja jūs nevēlaties skumt par novecojušo atspulgu spogulī – pielieciet pūles, kopjot savu organismu! Un jūs gūsiet panākumus, pagarinot jaunību un veselību. Jo novecojoša āda un grumbiņu parādīšanās jūsu sejā – tās nav vecuma pazīmes, bet liecība tam, ka neesat pareizi izturējusies pret sevi un savu organismu.